سفید کردن دندان ها بدون آسیب رساندن به آنها

سفید کردن دندان ها

در کلینیک دندانپزشکی کام کاملاً به این موضوع اشراف داریم که دندان های سفید و درخشان می توانند عزت نفس شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که زیبایی در اولویت افراد قرار دارد، به این دلیل روش های مختلف سفید کردن دندان یکی از رایج ترین روش های درمانی در حوزه دندانپزشکی زیبایی است. امروز قصد داریم به شما بگوییم چگونه دندان های خود را بدون آسیب رساندن به مینای دندان سفید کنید.

لازم به ذکر است که تمام درمان‌های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها که هر روز در اینترنت در مورد آنها مطالعه می‌کنید، تاثیر قابل توجهی ندارند. در بسیاری از موارد آنها داروهای بسیار مضری هستند که علاوه بر افزایش حساسیت ، می‌توانند هم مینای دندان‌ و سلامت لثه‌ های شما را تهدید کند.

اگر می‌خواهید بدانید چگونه دندان‌هایتان را سفید کنید، بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بدهیم این است که خودتان را به دست یک متخصص بسپارید. رفتن به کلینیک دندانپزشکی کلید لذت بردن از لبخندی سفید است. اگر می خواهید دندان هایی سفید و زیبا داشته باشید، خود را به دست متخصصان زیبایی کلینیک دندانپزشکی ما بسپارید.

چگونه دندان ها را با خیال راحت سفید کنیم

مصرف برخی غذاها و عادات نامناسب بهداشت دهان و دندان می تواند باعث ایجاد لکه روی دندان یا تیره شدن قابل توجه دندان های شما شود. در این موارد ا سفید کردن دندان بهترین راه حل است. ما در کام دنتال چندین روش مختلف را به شما پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کند دندان هایی سفید و براق داشته باشید.

دندان

سفید کننده دندان لیزری

سفید کردن دندان LED یکی از بهترین راه حل ها برای سفید کردن دندان ها بدون آسیب رساندن به آنها است. در کلینیک دندانپزشکی ما در قیطریه از ترکیب لیزر با نور LED برای دستیابی به نتایج چشمگیر در یک جلسه استفاده می کنیم. ما از مواد سفید کننده بسیار با کیفیت استفاده می کنیم که در طول فرآیند به طور کامل کنترل می شود. ممکن است بعد از درمان کمی حساسیت دندانی داشته باشید، اما در عرض چند روز به طور کامل از بین می رود.

سفید کردن دندان زوم فیلیپس

در کلینیک دندانپزشکی کام، ما در خط مقدم فناوری دندانپزشکی هستیم. به منظور ارائه درمان‌های نوآورانه و مؤثر دندان‌ پزشکی، روش‌های جدیدی را به کار می‌بریم که به ما امکان می‌دهد سلامت دهان و دندان شما را به شدت بهبود بخشیم. سفید کردن زوم از یک نور ال ای دی شتاب دهنده به نام زوم فیلیپس استفاده می کند که نتایج عامل سفید کننده را تا 40 درصد بهبود می بخشد.

4 2 scaled

سفید کردن دندان در خانه

اگر سوال شما این است که چگونه دندان ها را در خانه سفید کنیم، باید بدانید که این کار کاملا امکان پذیر است. در کلینیک دندانپزشکی ما به شما اسپلینت های خاصی می دهیم که باید ژل سفید کننده ای را که به شما پیشنهاد می کنیم در آن قرار دهید.

این نوع سفید کردن دندان ها کندتر از مواردی است که در کلینیک با استفاده از نور LED انجام می شود. این به این دلیل است که ژل سفید کننده برای اطمینان از ایمنی ، غلظت کمتری دارد.

سفید کردن ترکیبی دندان

یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای سفید کردن دندان ها ، ترکیب درمان های سفید کردن دندان است. پس از درمان ، اسپلینت ها را با ژل سفید کننده به شما تحویل می دهیم تا بتوانید در خانه این روش را ادامه دهید.

روکش های دندانی

پاک کردن برخی از لکه های روی دندان بسیار دشوار است و در برخی موارد غیرممکن است. هنگامی که در مورد نحوه سفید کردن دندان های خود شک دارید، به شما توصیه می کنیم به دندانپزشک مراجعه کنید تا لبخند شما را ارزیابی کند و بهترین راه برای به دست آوردن نتایج عالی را تعیین کند. اگر لکه های دندان شما بسیار عمیق است، قرار دادن روکش دندان یک راه حل قطعی است.

کیت های سفید کننده خانگی بدون نسخه

شاید شما کیتی برای سفید کردن دندان ها خریده باشید، بسیار شبیه به آنهایی که در کلینیک های دندانپزشکی برای نگهداری در خانه استفاده می کنیم. خبر بد این است که این نوع محصولات که در سوپرمارکت ها یا داروخانه ها به فروش می رسند، حاوی غلظت بسیار کمی از ماده سفید کننده هستند.

این بدان معناست که دستیابی به نتایج مورد نظر عملاً غیرممکن است. کیت های سفید کننده ای که به فروش می رسند در حفظ سفیدی دندان بعد از سفید کردن دندان موثر هستند اما قادر به سفید کردن رنگ دندان نیستند. اگر می خواهید دندان های خود را با خیال راحت سفید کنید، باید به دندانپزشک مراجعه کنید. فقط یک متخصص می تواند زیبایی لبخند شما را بهبود بخشد و به شما در از بین بردن لکه های دندان کمک کند.

6046b9b54f3bee1a5bae4f30 TZqFkcZj4JelTxASooBpwNoSGkk KnsfrcfZFQ7FzwlV4E0C0ckGtHVm3cqh b8jbEYocKW5 NJ08LPvQPoowWvHVq4qjtwe vHAPmsR

خمیر دندان های سفید کننده

واقعیت این است که آن‌ها ژل‌ها و مواد فعالی دارند که در صورت داشتن غلظت بالاتر، می‌توانند دندان‌ها را سفید کنند. این نوع خمیردندان ها برای سفید و درخشان نگه داشتن لبخند شما عالی هستند، اما کمکی به زیبایی لبخند شما نمی کنند. خبر خوب این است که آنها برای سلامتی و مینای دندان شما کاملاً بی خطر هستند.

اگر می‌خواهید دندان‌هایتان را سفید کنید، ، از کلینیک دندانپزشکی کام وقت بگیرید. متخصصان ما در زمینه زیبایی دندان به شما کمک می کنند تا با خیال راحت به دندان های سفید و درخشان مد نظر خود برسید.

آخرین مطالب

لینک های مفید