بهترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

هنوز به دنبال بهترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه هستید؟

وقتی صحبت از لبخند جذابی می شود که زیبایی چهره را افزایش می دهد و سطح اعتماد به نفس هر فرد را بالا می برد، بلافاصله نام بهترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه به ذهن خطور می کند و همه توجهات را به خود جلب می کند، زیرا ما به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه محسوب می شویم و در سطح تهران بهترین هستیم.

زیرا ما خدمات مراقبتی با کیفیتی را ارائه می دهیم که بالاترین استانداردهای بین المللی را در هر چیزی که مربوط به مراقبت از دندان است را دارا می باشد، از خدمات اولیه و ساده گرفته تا پیچیده ترین خدمات زیبایی، را ارائه می دهیم و به منظور حفظ این جایگاه بالا در بین مشتریان خود در قیطریه و سایر مناطق کشور کوشش می کنیم. ما تلاش می کنیم تا تمامی به روز رسانی های فناوری و دانش در دنیای دندانپزشکی را دنبال کنیم و هر دندانپزشکی در تیم ما از کسب آموزش های لازم برای تسلط بر هر چیز جدید در زمینه های تخصصی خود دریغ نمی کند.

ما اینجا هستیم تا به شما و خانواده تان کمک کنیم.

تیم دندانپزشکی واجد شرایط و با تجربه بین المللی ما اینجا هستند تا احساس راحتی کنید و تجربه ای واقعا حرفه ای را ارائه دهند. ما برای یافتن علت درد شما و درمان آن از طریق خدمات حرفه ای تلاش می کنیم. ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما همیشه به طیف کاملی از خدمات پزشکی دسترسی دارید.

1cam

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

 1. ما متعهد هستیم که بهداشت دهان و دندان سالمی را برای شما فراهم کنیم.
 2. بریس های ارتودنسی و اینویزیلاین: ما از این روش درمانی برای کودکان و بزرگسالان برای صاف کردن دندان ها و اصلاح خط فک آنها استفاده می کنیم.
 3. روکش های دندان: ما این راه حل دائمی را برای بهبود زیبایی دندان در رنگ، شکل، اندازه، تراز و لبخند کلی اجرا می کنیم.
 4. سفید کردن دندان: ما می توانیم رنگ دندان های شما را روشن تر کنیم و رنگدانه های روی دندان را حذف کنیم.
 5. تغییر شکل لثه: ما برای اصلاح ناهمواری یا شکل نامطلوب لثه به لیزر درمانی متوسل می شویم.
 6. پرکننده های کامپوزیت: ما از مواد پرکننده برای ترمیم ساختار دندان پوسیده ، ترک خورده، تغییر رنگ استفاده می کنیم.
 7. تاج و بریج دندان: در صورت از دست دادن دندان ها می توانیم روکش ها و بریج های دندان برای شما درست کنیم.
 8. کانال ریشه: ما از این تکنیک برای تسکین بیماران از دندان درد دائمی و درمان پالپ دندان و بافت های اطراف آن استفاده می کنیم.
 9. کشیدن دندان: ما کشیدن دندان ساده، کشیدن دندان نهفته یا انواع جراحی ها را انجام می دهیم.
 10. ایمپلنت های دندانی: ما از ایمپلنت های دندانی برای بازیابی دندان های از دست رفته و ساختار فک بیمار استفاده می کنیم.
 11. پروتزهای ثابت: بسیاری از ما دندان های از دست رفته ای داریم که باعث ایجاد فضا خالی می شود که جویدن غذا را سخت می کند و نمی دانیم چه کار کنیم.
 12. لبخند هالیوودی: لبخند هالیوودی یک روکش دندان بسیار نازک و بسیار دقیق است که روی دندان قرار می گیرد تا شکل آن را تغییر دهد و در مدت زمان بسیار کمی به آن سفیدی دائمی بدهد و این اغلب تنها در دو جلسه انجام می شود.
 13. درمان دندانپزشکی کودکان: مراقبت از دندان برای کودکان هم درمانی و هم پیشگیرانه است. کودکان خردسال نیز ممکن است احساس ترس کنند، بنابراین دندانپزشکان ما آموزش دیده اند تا آنها را متقاعد کنند، آنها را دوستانه درمان کنند و درمان بدون درد ارائه دهند.
 14. پر کردن اعصاب و درمان: برداشتن عصب در اسرع وقت بدون درد با استفاده از جدیدترین دستگاه ها.
 15. رفع تارتار و پولیش دندان: زمانی که دندان های شما نیاز به تمیز کردن کامل دارند تا تمام آثار پلاک و جرم از بین برود. از دستگاهی برای تراشیدن و از بین بردن جرم سخت از روی دندان استفاده می کند که به سادگی با مسواک زدن دندان پاک نمی شود و پولیش لکه ها را از بین می برد و دندان های شما را صاف می کند.
 16. ارتودنسی: ارتودنسی زیر نظر متخصص ارتودنسی انجام می شود. دو نوع بریس وجود دارد: بریس های فلزی و بریس های شفاف بر اساس تمایل هر بیمار.

4cam

تجربه شیرین دندانپزشکی با کلینیک دندانپزشکی کام دنتال در قیطریه

رضایت بیمار به ما انگیزه می دهد، ارتباطات انسانی ما را می سازد. کلینیک دندانپزشکی در قیطریه با تعهد به پیشرفت علمی مداوم و داشتن تجربه بالینی بیماران و در عین حال حفظ کیفیت خدمات تعریف شده به ارائه خدمات به شما عزیزان می پردازد. ما بر این باوریم که کلید خدمات دندانپزشکی عالی یک لبخند استثنایی است، به همین دلیل است که تمرکز ما بر این است که تجربه شما در کلینیک دندانپزشکی در قیطریه برای ذهن و بدن شما مفید باشد.

چگونه یک ویزیت دندانپزشکی را به یک تجربه خوب تبدیل کنیم.

 1. ما دوست داریم به شما کمک کنیم تا در مورد سلامت دندان خود بیشتر بدانید.
 2. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما در روند بهبودی مشارکت دارید.
 3. ما اطمینان حاصل می کنیم که تمام اقدامات ایمنی و بهداشتی قبل از آمدن شما اجرا و کنترل شده است.

5cam

مشاوره مجازی با کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

از هر کجای کشور که هستید با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ما از شما می خواهیم که از تجربه خود در کلینیک ما بهترین استفاده را ببرید، به همین دلیل است که ما کارها را برای شما آسان و سریع کرده ایم. چه یک اورژانس یا یک پرس و جو ساده، با ما تماس بگیرید.

 1. یک عکس واضح از لبخند خود بگیرید.
 2. مشکل خود را به اشتراک بگذارید
 3. به ما بگویید چه چیزی لبخند شما را آزار می دهد و از ما چه می خواهید.

پزشکان ما مشکل شما را تجزیه و تحلیل کرده و با توضیح و راه حل درمانی مناسب برای مورد شما با شما تماس خواهند گرفت. شما درمان‌های مختلفی از جمله روکش‌های دندان، بریس‌ها، ایمپلنت‌های دندانی، تاج‌ها، بریج‌ها، پروتزهای مصنوعی، سفید کردن دندان‌ها و سایر درمان‌های دندان را در دسترس دارید.

ورود شما را به وب سایت کلینیک دندانپزشکی در قیطریه خوش آمد می گوییم.

هنگامی که به ما مراجعه می کنید، تمام مراقبت و توجه تیم پزشکی ما را برای درمان دندان های خود در چندین تخصص از جمله دندانپزشکی زیبایی (لبخند هالیوودی – روکش ها – لومینیرها – سفید کردن لیزری) دریافت خواهید کرد.

چرا کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

 1. پزشکانی با بیش از بیست سال سابقه
 2. پزشکان در میان بهترین پزشکان خاورمیانه قرار گرفتند.
 3. پوشش تمامی تخصص های دندانپزشکی
 4. درمان با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و بهترین مواد دندانپزشکی
 5. بیمار می تواند کیفیت درمان را روی صفحه نمایش مقابل خود ارزیابی کند.
 6. استریلیزاسیون با آزمایش های اندازه گیری کالیبره می شود تا اطمینان حاصل شود که در صورت نیاز کامل شده است.

شایستگی های ما

 1. طرح درمانی دندانپزشکی
 2. درمان پریودنتال توسط تیم مشاوران ما در تخصص های مختلف دندانپزشکی توسعه یافته است. اکثر آنها کادر آموزش دیده هستند که در یک مکان کار می کنند.
 3. دقت و تکنولوژی جدید
 4. ما از تکنولوژی جدید و تکنیک های مدرن برای ارائه دقیق ترین نتایج و بهترین درمان دندانپزشکی برای بیماران استفاده می کنیم.
 5. مبارزه با عفونت
 6. ما استراتژی های دقیقی را برای اطمینان از درمان ایمن و موثر اجرا می کنیم.
 7. ما به زیبایی اهمیت می دهیم، تمام راه حل های دندانپزشکی ما آرایشی است و دکوراسیون به گونه ای طراحی شده است. که احساس آرامش و راحتی را به شما بدهد.

6cam

معروف ترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

کلینیک دندانپزشکی کام دنتال ، یکی از بهترین دندانپزشکی های تهران ، یک دندانپزشکی لوکس است. پزشکان کلینیک عاشق ارزش افزودن به زندگی است، علاقه زیادی به ترمیم و درمان دندان دارد و به تنهایی در اقدامات روزانه با استفاده از دستانش شرکت می کند.

هدف ما در کلینیک دندانپزشکی در قیطریه این است که درمان زیبایی کل دهان را با دقت و کارایی بالا به شما ارائه دهیم که شامل درمان لثه نیز می شود.

کارکنان کلینیک دندانپزشکی در قیطریه به شما یاد می دهند که چگونه از دندان های خود مراقبت کنید تا بتوانید با اعتماد به نفس لبخند بزنید و اطمینان حاصل کنید که برای مدت طولانی همه چیز خوب خواهد بود.

پزشکان کلینیک متخصص در دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت است و به دلیل اشتیاق به علم و دانش از آخرین فن آوری ها متمایز است که او را در رشته خود قوی می کند. پزشکان کلینیک تخصص های دیگری را به تیم کاری می آورد، اکثر آنها را با دقت از اساتید دانشگاه انتخاب می کند و آنها آماده هستند تا در همان محل به اتاق عمل بپیوندند. این کلینیک دارای یک اتاق عمل کاملا مجهز است و یک سیستم کنترل عفونت دقیق است.

ما بهترین دندانپزشکان ایران را گردآوری کرده ایم که در سطح جهانی با هم رقابت می کنند تا راه حل های جامع مراقبت از دندان را به شما ارائه دهند و به شما کمک کنند لبخندی درخشان تر داشته باشید.

متخصصان ما به خوبی آموزش دیده اند و هر بازدیدی که از کلینیک ما انجام می دهید یک تجربه عالی خواهد بود.

کلینیک دندانپزشکی در قیطریه و تجربه دندانپزشکی لوکس در قیطریه

ماموریت ما در کلینیک دندانپزشکی در قیطریه

ماموریت ما اطمینان از ارائه بالاترین کیفیت مراقبت از دندان از طریق یک رویکرد درمانی صادقانه و اخلاقی است. ما تلاش می کنیم با ارائه خدمات منحصر به فرد و شخصی به بیماران خود بر اساس تصمیم گیری آگاهانه و با تکیه بر تجربه گسترده پزشکان خود در همه زمینه ها و روش های درمانی پیشرو باشیم. تیم ما بیماران ما را در یک سفر درمانی بی ‌نظیر راهنمایی می ‌کنند، که در طی آن هدف ما ایجاد یک رابطه بلند مدت است که در نهایت به هدف بزرگ‌ تر ما برای کمک به جامعه‌ مان برای دستیابی به سلامت دهان و دندان منجر می‌شود.

آخرین مطالب

لینک های مفید