آن چه باید درباره ما بدانید!

فلسفه ما

ما کوشیده‌ایم محیطی گرم و دوستانه به وجود آوریم که بیماران‌مان در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشند و از مدت زمانی که در کلینیک می‌گذرانند به‌عنوان یک تجربه خوب برای ذهن و بدنشان یاد کنند. به این منظور، از طراحی فضای داخلی کلینیک و نوع خدمات دندانپزشکی و غیردندانپزشکی گرفته تا نوع برخورد پرسنل با بیماران، سعی کرده‌ایم، تا جای ممکن، از فضاهای سنتی و کلیشه‌ای کلینیکی و درمانی فاصله بگیریم و محیطی امن‌تر و خودمانی‌تر که یادآور سالن زیبایی و یا اسپا و اتاق ماساژ باشد به وجود آوریم.

درباره ما

برای زیبایی اقدام کنید!

درباره ما

زیبایی چیزی ساخته و آماده نیست بلکه از اقدامات شما به دست می آید.

بهترین بخش زیبایی آن چیزی است که هیچ تصویری قادر به بیان آن نیست.

فرانسیس بیکن

bnr4

دندانپزشکی در محیطی کاملا VIP

تمامی کابین های کلینیک دندانپزشکی VIP ما مجهز به آخرین تکنولوژی می باشد. ما جدیدترین تکنیک‌ها را هم در ایمپلنتولوژی (جراحی تحت هدایت CAD-CAM) و هم در دندانپزشکی زیبایی (طراحی لبخند DSD) استفاده می کنیم که به ما امکان می‌دهد قبل از شروع درمان نتایج را همراه شما بررسی کنیم. ما سعی می کنیم تا جایی که می توانیم در کلینیک خود از جدیدترین نوآوری های دندانپزشکی استفاده کنیم. به صورت دوره ای، تجهیزات ما با تجهیزات جدید جایگزین می شوند و کاربردی ترین روش های درمانی به بیماران ارائه می شود.

درد خود عشق است، سیستم ذخیره اصلی. به عنوان آرایش، در حال حاضر و توسعه دهندگان المپیک، در حال حاضر آزادی غم انگیز من، نیاز به فلش برای کوزه اما شیر. موریس در اکومسان ولیت. اما هیچ نویسنده ای برای از دست دادن وجود ندارد، یک دریاچه انتقام جو. این خیلی ناراحت کننده است.

لبخندت باعث درخشش توست

زندگی را با داشته های خود بسازید، نه با نداشته هایتان.

زیبایی قدرت است؛ لبخند شمشیر آن است.

جان ری

مجهزترین دندانپزشکی در قیطریه

کلینیک دندانپزشکی کام دنتال در قیطریه با کادر متخصص خود در تمامی زمینه های مختلف دندانپزشکی از جمله جراحی فک، ایمپلنتولوژی، ارتودنسی، زیبایی دندان، درمان ریشه، بیماری های لثه و غیره خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، متخصصین دندانپزشکی زیبایی با استانداردهای بین المللی گرد هم آمده اند تا با تلفیق این روش های درمانی ، راه حل مناسبی را برای شما ارائه دهد.

درباره ما کلینیک دندانپزشکی کام

کلینیک دندانپزشکی کام دنتال دارای سال ها تجربه در کمک به بیماران برای دریافت بهترین درمان ممکن همراه با بهترین قیمت ممکن را دارد.

کلینیک دندانپزشکی VIP کام دنتال دارای مجوز وزارت بهداشت است. کلینیک دندانپزشکی کام دارای یک آزمایشگاه کامل در کلینیک هست که کلینیک را قادر می سازد تا کنترل کاملی بر کیفیت محصولات مورد استفاده در خدمات دندانپزشکی داشته باشد و از با تجربه ترین پزشکان برای این خدمات استفاده می شود. کلینیک دندانپزشکی ما از پیشرفته‌ترین فناوری‌های دندانپزشکی موجود در سراسر جهان استفاده می کند و تکنسین‌های دندانپزشکی با تجربه مثال زدنی روند درمان را برنامه ریزی و اجرا می کنند. این فناوری ها شامل نرم افزار طراحی لبخند، دستگاه های CAD/CAM ، توموگرافی سه بعدی و لیزرهای بافت نرم می شود. کلینیک دندانپزشکی دارای تیمی از دندانپزشکان و متخصصین زیبایی است که خدمات را به بیماران ارائه می دهند.  کلینیک دندانپزشکی VIP کام دنتال همچنین به عنوان بزرگترین ارائه دهنده ترمیم های E.MAX در ایران شناخته شده است.

کلینیک دندانپزشکی ما به بیماران خدمات دندانپزشکی درجه یک را در محیطی vip ارائه می دهد. هر بخش از فضای کلینیک با در نظر گرفتن رفاه بیمار طراحی شده است تا محیطی لوکس و آرام برای بیماران فراهم شود. در کلینیک کام با فضای استراحت متعدد و اتاق‌های درمانی بزرگ ، به بیماران محیطی آرام و راحت ارائه می‌دهد. تمام تلاش خود را کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم، خدماتی که ارائه می دهیم ، شبیه هیچ کلینیک دیگری نیست.

کلینیک دندانپزشکی VIP برای افراد مشهور

حفظ حریم خصوصی تضمین شده

این سرویس برای افراد با نیازهای ویژه طراحی شده است که به دلیل دستور کار یا قرار گرفتن در معرض عموم، نمی توانند در ساعات عادی حضور پیدا کنند. در کلینیک دندانپزشکی  ما با نیازهای شما سازگار می شویم تا بتوانید با اطمینان و آرامش در قرار ملاقات خود شرکت کنید.

دسترسی

پزشکان ما از طریق تلفن یا تماس ویدئویی برای هر گونه مشاوره لازم در دسترس شما خواهند بود. هدف ما تضمین پوشش گسترده و خدمات با کیفیت بالا است. در صورت لزوم می‌توانیم کلینیک را فقط برای بیمار VIP تعطیل کنیم.

اتاق خصوصی

در کلینیک دندانپزشکی VIP ما محرمانه بودن و امنیت کامل شما با امکان اختصاص دادن اتاق انتظار خصوصی را تضمین می کنیم.

بهترین متخصصان

تیم متشکل از متخصصان دندانپزشکی دانشگاهی آماده پاسخگویی به بیماران ما با آخرین درمان های دندانپزشکی هستند. تیم ما متشکل از افراد حرفه ای است که در داخل و خارج کشور شناخته شده هستند.

وظیفه ما

خدمات دندانپزشکی برای پاسخگویی به نیازهای زیبایی و عملکردی بیماران داخلی و خارجی با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می شود که نیازمند تخصص است.

ارزش های ما

  1. قابلیت اطمینان، رهبری، صداقت، برتری، نوآوری، اعتبار
  2. کار تیمی، همبستگی، همکاری
  3. رضایت بیماران و کارکنان
  4. اخلاق پزشکی
  5. خدمات همیشه در دسترس و مستمر
  6. کادر صمیمی

چشم انداز ما

راه حل هایی فراتر از انتظار بیماران خود را با رویکردی پیشگیرانه، زیبا و با استفاده از تکنیک های علمی و کادر متخصص ارائه می دهیم. قبل از هر چیز این رسالت داریم که آگاهی از سالم بودن را در جامعه افزایش دهیم.

اهداف ما

  1. تضمین نهادینه سازی و حرفه ای شدن و افزایش ظرفیت
  2. ارائه مراقبت های بهداشتی مشتری محور، در دسترس و ایمن
  3. تضمین پایداری مالی بدون به خطر انداختن خدمات بهداشتی شما

با ما تماس بگیرید

افرادی که زمان کافی برای خدمات دندانپزشکی ندارند به خدماتی جامع و با کیفیتی نیاز دارند. اگر شما نیاز به خدمات دندانپزشکی vip  دارید،  در کلینیک دندانپزشکی کام ، شما می توانید به ما اطلاع دهید که در چه تاریخی می خواهید به دندانپزشک مراجعه کنید. اگر تا به حال به کام دنتال مراجعه نکرده اید، می توانیم کل درمان های دندانپزشکی شما را سازماندهی کنیم. امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم. پس از مراجعه به کلینیک ما به لبخند مطمئنی که همیشه می خواستید، خواهید رسید.